Shakes & Fidget - The Game - Supportforum  

Zpět   Shakes & Fidget - The Game - Supportforum > Hra & Podpora > Strategie & Taktiky

Strategie & Taktiky Zde se můžete ptát na to, jak vylepšovat vaší postavu, jak hrát jakou třídu, jaké předměty zvolit a obecně na otázky, jak hru hrát co nejlépe.

Odpovědět

Možnosti Zobrazování
Staré 07-01-2021, 15:39
mrcek mrcek je offline
Kutnonoš

Datum registrace: Jul 2012
Standardní stroj času

Někde jsem četl, že na touhu ze stroje času má vliv jak zvíře, tak runy(50%gold 10%exp). U svitků(10 a 10% si nejsem jistý...nevíte někdo???)

Tak si říkám jestli pro mě jako f2p hráče co střídá tygra a grifa po 14 dnech není náhodou výhodné si vždy když mám tygra a je běžný den(není event) odjet jen 40 touhy, vypít pivo zdarma at mám 80 a to si nechat do stroje času na který kliknu až budu mít zase grifa...co myslíte?

http://s2.sfgame.cz/index.php?rec=434365
Odpovědět s citací
Staré 08-01-2021, 06:51
ricom ricom je offline
Kostlivec

Datum registrace: Jul 2011
Standardní

Být tebou, určitě jedu co nejvíce hospody to jde, v hospodě si můžeš vybrat úkoly podle toho, jestli chceš zkušenosti nebo goldy.

Zkusil jsem si vybrat stroj času a vzalo mi to 160 touhy a dostal jsem 42 mil. zkušeností a 189 mil. zlata ... A když vezmu v potaz, že chci jet na goldy a v průměru za 5 touhy dostanu 16,5 mil. goldů a 1 mil. expů ... Tak za 160 touhy dostanu 528 mil. goldů a 32. mil zkušeností... a kdybych jel na zkušenosti, tak jsem schopný dostat o mnohem více zkušeností, než ze stroje času. ( lvl 491 )

Takže i když vyměníš tygra za grifa, tak se to podle mě nevyplatí...
Odpovědět s citací
The Following User Says Thank You to ricom For This Useful Post:
Staré 14-01-2021, 20:27
Pine Pine je offline
Kostlivý bojovník

Datum registrace: Apr 2020
Standardní

Souhlasím, také bych jel spíše hospodu, kde máš krom volby zkušenosti/zlato další bonusy ve formě itemů, houbiček, krmiva a písků času.
Odpovědět s citací
The Following User Says Thank You to Pine For This Useful Post:
Odpovědět

Možnosti
Zobrazování

Pravidla přispívání